Ceník procedur


Babor Face

Přístrojová analýza BABOR Vizualizér

Naše přístrojová analýza obličeje zjistí aktuální stav pleti klienta v hlubokých vrstvách tkáně. Na základě této analýzy bude klientovi připraven individuální plán ošetření na jeden rok.

Tato procedura je velmi vhodná pro všechny, kteří teprve s kosmetickou péčí začínají, nebo se jim v průběhu roku velmi změnil stav pleti.

Každá klientka obdrží zdarma vzorky určené pro její pleť.

Procedura trvá včetně konzultace 45 min.

790 Kč
BABOR EXPRESS treatment

Express ošetření pro všechny muže a ženy, kteří jsou velmi časově vytíženi.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, peeling, zapracování ampule BABOR, závěrečný krém, oční krém.

Délka ošetření 35 min.

990 Kč
BABOR CLEANSING TEENS treatment

Ošetření pro mladou, problematickou a aknózní pleť.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění, zapracování ampule BABOR, maska, závěrečný a oční krém.

Délka ošetření 60 min.

1350 Kč
BABOR CLEANSING treatment

Ošetření pro problematickou a aknózní pleť ve středním věku. Během celého ošetření je kladený důraz na vyčištění pleti. Pleť se čistí ultrazvukovou špachtlí, ale i manuálně.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění, zapracování ampule BABOR, zklidňující maska, závěrečný a oční krém.

Délka ošetření 80 min.

1690 Kč
BABOR MEN treatment

Ošetření pro muže s aktivními látkami, které dodají pleti znovu vitalitu a energii.

Ošetření zahrnuje: povrchové a hloubkové čištění pleti, zahřívací masku, enzymatický peeling, zapracování ampule BABOR, masku, závěrečný a oční krém.

Délka ošetření 60 min.

1890 Kč
BABOR BASIC treatment

Originální BABOR ošetření produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti.

Ošetření zahrnuje: odlíčení, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění, lehká úprava obočí, zapracování ampule BABOR, masáž obličeje, krku a dekoltu, masku, závěrečný a oční krém.

Délka ošetření 80 min.

2190 Kč
BABOR MULTIVITAMIN treatment

Toto kosmetické ošetření BABOR je hojně využíváno po návratech z dovolených, pro pleť, která byla vystavena slunci nebo prošla dlouhodobým stresem.

Ošetření zahrnuje: odlíčení, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění, lehká úprava obočí, zapracování multivitamínové BABOR ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, vyživovací masku, závěrečný a oční krém.

Délka ošetření 90 min.

2290 Kč
Vegan CLEANFORMANCE treatment

Ošetření Cleanformance splní nároky těch, kteří od své kosmetiky vyžadují maximální výsledky a přitom nechtějí zatížit životní prostředí. Řada Cleanformance je 100% vegan, CO2 neutrální.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, lehká úprava obočí, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, vegan peeling, masáž obličeje, krku a dekoltu krémovou vegan maskou, aplikace séra, závěrečný krém a oční krém.

Délka ošetření 90 min.

1990 Kč
BABOR COLLAGEN BIOMATRIX treatment

Ošetření BABOR zaměřené speciálně na vrásky a na dodání kolagenu do Vaší pleti. Výsledkem je vypnutá pleť, která se díky speciální ampuli Collagen Booster vyplní zevnitř. Collagen Biomatrix mask zaručí dokonalé okamžité a viditelné vypnutí pleti.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle, lehká úprava obočí, zapracování BABOR COLLAGEN BOOSTER ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, Collagen Biomatrix mask, závěrečný a oční krém.

Délka ošetření 90 min.

2890 Kč
BABOR Ampoule Effect Treatment

BABOR kosmetické ošetření zamřené na okamžitý efekt díky vrstvení hydratačních ampulí. Pleť je viditelně hydratovaná, je pevnější a má svěží vzhled.

povrchové čištění, lehká úprava obočí, peeling, hloubkové čištění, vrstvení třech ampulí BABOR, masáž obličeje, krku a dekoltu, závěrečný a oční krém.

Délka ošetření 80 min.

2390 Kč
HSR LIFTING treatment

Excelentní ošetření Babor s pěti aktivními účinnými látkami zaměřenými na redukci vrásek. Řada HSR LIFTING je sázkou na jistotu pro dokonale vypnutou pleť. Efekt je viditelný okamžitě a má dlouhodobý účinek.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, lehká úprava obočí, hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle, HSR LIFTING sérum, masáž obličeje, krku a dekoltu, liftingovou krémovou masku na zvednutí kontur obličeje, speciální liftingový závěrečný krém a oční krém.

Délka ošetření 90 min.

2690 Kč
BABOR PRO YOUTH REVERSIVE treatment

Luxusní anti-aging ošetření pleti řadou REVERSIVE s unikátním omlazujícím komplexem PRO YOUTH complex obsahující Telovitin a výtažky kmenových buněk. Během tohoto rituálního ošetření se používají růženíny. Ošetření obsahuje peeling rukou.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle, lehká úprava obočí, REVERSIVE sérum, masáž obličeje, krku a dekoltu, anti aging masku, anti aging závěrečný a oční krém.

Délka ošetření 90 min.

2690 Kč
DOCTOR BABOR A16 Vitamin Treatment

Detoxikační ošetření lékařskou řadou DOCTOR BABOR pro velmi unavenou a stresovanou pleť. Obnova pleti a její projasnění je krásně viditelné ihned po ošetření.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, lehká úprava obočí, aplikace séra s 10% Retinolem, detoxikační masáž obličeje, krku a dekoltu, detoxikační alginátovou masku, masáž rukou, závěrečný detox krém a oční krém.

Délka ošetření 80 min.

2790 Kč
DOCTOR BABOR Repair Treatment

Velmi intenzivní ošetření lékařskou řadou pro pleť, která je velmi poškozená, suchá s potřebou nutné regenerace. Ošetření obsahuje povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí,aplikaci dvou regeneračních ampulí, masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku, masáž rukou a závěrečný krém.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, lehká úprava obočí, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci dvou regeneračních ampulí, masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou silně regenerační masku, masáž rukou, závěrečný krém a oční krém.

Délka ošetření 80 min.

2890 Kč
DOCTOR BABOR Brightening Treatment

Toto ošetření lékařskou řadou velmi pomáhá s problémy s nerovnoměrnou pigmentací. Ošetření je velmi vhodné pro okamžité rozjasnění a intenzivní hydrataci. Ošetření obsahuje povrchové čištění, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR correct ampule, rozjasňující masky na obličej a speciální krémovou masku s correct ampulí na dekolt, závěrečný krém.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR correct ampule, rozjasňující fleesovou masku na obličej a speciální krémovou masku s correct ampulí na dekolt, závěrečný krém a oční krém.

Délka ošetření 90 min.

3590 Kč
BABOR Sea Creation Treatment

Zcela výjimečné ošetření s unikátním proteinem Glycooho oceane GP3, thermoaktivním organismem Thermophilus a mikrořasou AP získanými po 15 letech výzkumu mikroorganismů z hlubin Tichého oceánu. Výsledkem této řady je magický omlazující účinek pro Vaši pleť.

Ošetření je nabité nejen účinnými složkami z hlubin oceánu, ale i neskutečným prožitkem. Dokáže nejen viditelně zkrášlit, ale dobít energií na dlouhý čas. Položte se na hladinu oceánu a nechte se unášet a unášet a...

Délka ošetření 90 min.

5990 Kč

Babor Body

BABOR Anti Aging PEELING celého těla

Velmi regenerační a zážitkový peeling celého těla. Po aplikaci BABOR peelingu bude Vaše pokožka zpevněná, vyživená a hydratovaná. Peeling obsahuje výtažky z kmenových buněk. Vhodný pro ženy i muže.

Délka ošetření 60 min.

1390 Kč
BABOR ZÁBAL celého těla

Nabízíme zábal LIFTING ANTI AGING, zábal CELULITIDA nebo zábal VITAMIN.

LIFTING zábal je zaměřený na zpevnění, hydrataci. Díky kmenovým buňkám má silný anti-aging efekt.

CELULITIDA - tento zahřívací zábal nejprve připraví Vaše nohy a zadeček na aplikaci speciálního anticelulitidového séra a na následnou aplikaci zábalu. Na horní část těla je nanesen zábal dle výběru Vitamin/ Lifting. Zábaly jsou vhodné pro muže i ženy.

Délka ošetření 60 min.

1590 Kč
Kombinace PEELING a ZÁBAL dle výběru

Délka ošetření 110 min.

2590 Kč

Masáže

Maderoterapie

Speciální masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek.

Vstupní konzultace zdarma.

Délka ošetření 80 min.

990 Kč

Další kosmetické úkony

Úprava obočí a řas mimo rámec kosmetického ošetření
250 - 450 Kč
Denní MAKE UP BABOR AGE ID po ošetření

Pokud se po kosmetice chystáte ne důležitou schůzku, večeři atd.využijte tuto příležitost nechat se nalíčit profesionální make up artist.

550 Kč
Denní MAKE UP BABOR AGE ID

Délka procedury 45 min.

700 Kč
Večerní MAKE UP BABOR AGE ID

Délka procedury 90 min.

1200 Kč

Depilace voskem

s péči francouzské kosmetiky REFERENCE

Záda žena
590 Kč
Záda muž
790 Kč
Záda, ramena muž
1090 Kč
Celé nohy
810 Kč
Lýtka /paže
510 Kč

Orientální depilace cukrovou pastou

pro svoji šetrnost je cukrová pasta ideální pro intimní partie, třísla, podpaží a obličej.

Podpaždí
590 Kč
Třísla - bikini line
600 Kč
Třísla - bikini + vnitřní strana stehen
700 Kč
Brazil hollywood oriental
1400 Kč
Brazil hollywood oriental EXTRA
1790 Kč
Horní ret oriental depilace
250 Kč
Kotlety oriental depilace
290 Kč
Brada oriental depilace
260 Kč
Krk oriental depilace
490 Kč

Chemické peelingy

Chemický peeling BIOREPEELCL3

Lifting pleti a omlazení pokožky. Unikátní technologie, která získala ocenění IMCAS PARIS 2020.

Balíček 5ti chemických peelingů BIOREPEEL - 8000 Kč

2000 Kč
Chemický peeling BIOREPEELCL3

Včetně peeelingu, čištění ultrazvukem a zklidňující masky.

2700 Kč

Kontaktujte nás